Selim Lastikçi - 24 Saat Açık Lastikçi

 

Selim Lastikçi Ne Demek?

Türkiye'nin bütün il ve ilçelerinde en kaliteli yol yardım hizmeti vermeye çalışan @yoldalastiktamiri ailesi olarak, Selim Lastikçi hizmetinde müşterilerimizin mağduriyetlerini gidererek büyük kolaylıklar sağlamaktayız. Selim bütün giriş çıkış güzergahlarında Selim yolda lastik tamir - Selim yerinde lastik tamir ihtiyacınızda tek yapmanız gereken bizlere ulaşmaktır. Sizlerden gelen lastikçi talebi doğrultusunda konumunuza en yakın Selim lastikçisini belirleyerek sizlere yönlendirmekteyiz. Sadece Selim merkezde değil, her noktasında etkin ve yetkin Selim lastikçileriyle belirttiğiniz lokasyonlara doğru derhal harekete geçmekte ve Selim lastik tamiri hususunda problemi gidererek sizlerin rahat bir şekilde yola devam etmesini sağlamaktayız.

 

   Selim Lastikçi Nasıl Hizmet Veriyor?

Selim lastikçi hizmeti olarak, müşterilerimizin bulunduğu yere Selim mobil lastik hizmeti sağlamaktayız. Müşterilerimin bulunduğu lokasyona en yakın olan Selim lastikçi ustamız, mobil lastik aracıyla müşterilerimizin yanına en kısa sürede ulaşarak duruma müdahil olur. Can güvenliği herşeyden önce geldiği için derhal emniyet tedbirlerini alır ve lastik tamirat işlemine başlar. Özellikle gece lastik patlaması sonucu 'lastiğim patladı yolda kaldım' düşüncesiyle çaresiz bekleyen müşterilerimiz için en yakın Selim seyyar lastikçi hizmeti daha da önem kazanmaktadır. Gece açık Selim lastikçi bulabilir miyim sorusuna mahal bile bırakmadan, "24 saat açık Selim lastikçi" anlayışıyla Selim mobil lastikçi ustamız çözüm odaklı olarak soruna yaklaşır ve müşterilerimize yardımcı olmaya çalışır. Gece bile olsa, bütün şartlar zorlanarak gerekirse sıfır lastik, alternatif olarak çıkma lastik ( ikinci el lastik ) müşterinin tercihine sunarak lastik problemini gidermeye çalışır.

 

Selim En Yakın Lastikçi Kapsamı

Selim merkezi ve ana güzergahlarındaki, otomobil lastik tamiri (Selim otomobil lastiği tamiri), kamyon lastik tamiri (Selim kamyon lastiği tamiri), kamyonet lastik tamiri (Selim kamyonet lastiği tamiri), transit lastik tamiri (Selim transit lastiği tamiri), otobüs lastik tamiri (Selim otobüs lastiği tamiri), motorsiklet lastik tamiri (Selim motorsiklet lastiği tamiri) gibi hizmetlerin yanında taşra ve şantiyelerdeki forklift lastik tamiri (Selim forklift lastiği tamiri), işmakinası lastik tamiri (Selim işmakinası lastiği tamiri), traktör lastik tamiri (Selim traktör lastiği tamiri), römork lastik tamiri (Selim römork lastiği tamiri), atv lastik tamiri (Selim transit lastiği tamiri) gibi hizmetleri de vermekteyiz. Alanında yetkin Selim mobil lastikçi ustalarımızla, müşterilerimizin bütün lastik tamirat işlemlerine yardımcı oluyoruz.

Selim lastikçi olarak, verdiğimiz hizmetlerin yanında müşterilerimizin akıllarına gelen "oto lastikçi", "Selim oto lastikçi", "oto lastik tamiri", " Selim oto lastik tamiri", "açık lastikçi", " Selim açık lastikçi", "gece açık lastikçi", " Selim gece açık lastikçi","24 saat açık lastikçi", " Selim 24 saat açık lastikçi", "acil lastikçi", " Selim acil lastikçi", "mobil lastikçi", " Selim mobil lastikçi", "nöbetçi lastikçi", " Selim nöbetçi lastikçi", "gece nöbetçi lastikçi", " Selim gece nöbetçi lastikçi", "en yakın lastikçi", " Selim en yakın lastikçi", "yerinde lastik tamiri", " Selim yerinde lastik tamiri", "gezici lastik tamiri", " Selim gezici lastik tamiri" gibi akıllarına gelen tüm soruların cevabı yoldalastiktamiri.com adresinde rahatlıkla bulabilmektedirler.

 

Selim Lastikçi Olarak Diğer Hizmetlerimiz

Yolda lastik tamiri ekibi olarak Selim lastikçi hizmetinden farklı olarak müşterilemizin ihtiyaç duyması halinde akü değişimi veya akü takviyesi hizmetleri de vermekteyiz. Lastik problemlerine ek olarak çok sık karşılaşılan sorunlardan biri de akünün bitmesidir. Yanında gerekli alet ve teçhizatı olmayan hatta akü takviyesi yapacağı herhangi bir araç bulamayan müşterilerimize bulundukları her konumda akü tedariği veya takviyesi hizmeti vermekteyiz. Müşterilerimizin marka tercihi de göz önünde bulundurularak yeni akü tedarik edilmektedir.

Selim lastik tamir hizmeti olarak her ne kadar elimizden geleni yapsak da "bijon kesmesi" veya "aksa kırılması" gibi lastikçi ustalarının müdahale kabiliyetlerinin dışına çıkan bazı durumlarda, müşterilerimizin tercihlerini göz önünde bulundurarak  Selim oto kurtarıcı hizmeti de vermekteyiz. En büyük önceliğimiz müşteri memnuyeti ve müşterimizi yolda bırakmamak olduğu için tüm önlemleri almaktayız. Müşterimize Selim çekici-kurtarıcı hizmeti sağlarken, hesaplılığa ve yetkili servis tercihine dikkat etmekteyiz.

 

En Yakın Lastikçi İçin Bize Ulaşın

Yolda Lastik Tamiri olarak, Türkiye'nin neresinde olursanız olun yolda kalma sebebiniz ne olursa olsun yoldalastiktamiri.com hesabından gönül rahatlığıyla bizlere ulaşabilirsiniz. Kimseyi yolda bırakmama düşüncesiyle hareket ederek en büyük amacımız verdiğimiz hizmetlerle müşterilerimizi memnun etmektir.

tags : Selim Lastikçi, Selim Açık LastikçiSelim Lastik Tamiri, Selim En Yakın LastikçiSelim Lastik Tamir Hizmeti, Selim Gece Açık Lastikçi, Selim 7/24 Açık Lastikçi, Selim Mobil Lastikçi 


Yolda Lastik Tamir; 2019 yılında hizmete girmiş olan yolda lastik tamiri hizmeti müşterilerimize tam donanımlı profesyonel lastikçi hizmeti sunan bir platformdur.
Yolda lastiğiniz patladığında bir telefonla lastikçiniz hemen yanınızda.
Pazartesi – Cuma
7 / 24
Cumartesi
7 / 24
Pazar
7 / 24