yoldalastiktamiri.com

Yolda veya ikametinizde aracınızın lastiğinde oluşan her türlü sorun sebebi ile lastik değişiminin gerekli olduğu durumlarda sizlere en yetkin ve en yakın lastikçiyi temin etmekteyiz.

 

 

 

 

 

 

 

Şirket Vizyon ve Misyonu

Bizler yoldalastiktamiri.com ailesi olarak en öncelikli gayemiz, lastik probleminden dolayı yolda kalmış veya kendi lokasyonunda lastik tamir hizmeti bekleyen her müşterimize en kısa sürede ulaşmak ve en uygun fiyat tarifesinde mağduriyeti gidermektir.
Türkiye’nin bütün il ve ilçelerinde en geniş hizmet ağı ve en yetkin ustalarıyla, müşterilerimizin araç lastiğiyle ilgili bütün sorunlarında 7/24 yanlarındayız.

 

 

 

 

 

En Doğru Fiyatlar

En yetkin ve en yakın lastikçi hizmetini yönlendirirken yolda kalan kişilerin yüksek ücretler ödemesini de önlemeyi amaçlamaktayız.

 

 

 

 

 

En Yakın Lastikçi Nerede ?

Yolda veya ikametinizde araç lastiğinizle ilgili bir sorun yaşadınız. ‘Gece açık lastikçi’ veya ‘mobil lastik hizmeti’ olur mu gibi sorulara takılmadan lastik tamiri hizmet hattımızı arayın. 24 saat hizmet esasıyla size en yakın lastikçiyi acil olarak konumuza yönlendirelim. Öncelikli hedefimiz sizlerin mağduriyetini gidermektir.

 

 

 

 

 

 

Neden yoldalastiktamiri.com ?

En yetkin ve en yakın lastikçi hizmetini yönlendirirken yolda kalan kişilerin yüksek ücretler ödemesini önlemeyi amaçlıyoruz. Müşterilerimize Türkiye’nin her yerinde yüksek kalite standartlarında ve en uygun fiyatlarda hizmet vermeyi hedefliyoruz.