Olur Lastikçi - 24 Saat Açık Lastikçi

 

Olur Lastikçi Ne Demek?

Türkiye'nin bütün il ve ilçelerinde en kaliteli yol yardım hizmeti vermeye çalışan @yoldalastiktamiri ailesi olarak, Olur Lastikçi hizmetinde müşterilerimizin mağduriyetlerini gidererek büyük kolaylıklar sağlamaktayız. Olur bütün giriş çıkış güzergahlarında Olur yolda lastik tamir - Olur yerinde lastik tamir ihtiyacınızda tek yapmanız gereken bizlere ulaşmaktır. Sizlerden gelen lastikçi talebi doğrultusunda konumunuza en yakın Olur lastikçisini belirleyerek sizlere yönlendirmekteyiz. Sadece Olur merkezde değil, her noktasında etkin ve yetkin Olur lastikçileriyle belirttiğiniz lokasyonlara doğru derhal harekete geçmekte ve Olur lastik tamiri hususunda problemi gidererek sizlerin rahat bir şekilde yola devam etmesini sağlamaktayız.

 

   Olur Lastikçi Nasıl Hizmet Veriyor?

Olur lastikçi hizmeti olarak, müşterilerimizin bulunduğu yere Olur mobil lastik hizmeti sağlamaktayız. Müşterilerimin bulunduğu lokasyona en yakın olan Olur lastikçi ustamız, mobil lastik aracıyla müşterilerimizin yanına en kısa sürede ulaşarak duruma müdahil olur. Can güvenliği herşeyden önce geldiği için derhal emniyet tedbirlerini alır ve lastik tamirat işlemine başlar. Özellikle gece lastik patlaması sonucu 'lastiğim patladı yolda kaldım' düşüncesiyle çaresiz bekleyen müşterilerimiz için en yakın Olur seyyar lastikçi hizmeti daha da önem kazanmaktadır. Gece açık Olur lastikçi bulabilir miyim sorusuna mahal bile bırakmadan, "24 saat açık Olur lastikçi" anlayışıyla Olur mobil lastikçi ustamız çözüm odaklı olarak soruna yaklaşır ve müşterilerimize yardımcı olmaya çalışır. Gece bile olsa, bütün şartlar zorlanarak gerekirse sıfır lastik, alternatif olarak çıkma lastik ( ikinci el lastik ) müşterinin tercihine sunarak lastik problemini gidermeye çalışır.

 

Olur En Yakın Lastikçi Kapsamı

Olur merkezi ve ana güzergahlarındaki, otomobil lastik tamiri (Olur otomobil lastiği tamiri), kamyon lastik tamiri (Olur kamyon lastiği tamiri), kamyonet lastik tamiri (Olur kamyonet lastiği tamiri), transit lastik tamiri (Olur transit lastiği tamiri), otobüs lastik tamiri (Olur otobüs lastiği tamiri), motorsiklet lastik tamiri (Olur motorsiklet lastiği tamiri) gibi hizmetlerin yanında taşra ve şantiyelerdeki forklift lastik tamiri (Olur forklift lastiği tamiri), işmakinası lastik tamiri (Olur işmakinası lastiği tamiri), traktör lastik tamiri (Olur traktör lastiği tamiri), römork lastik tamiri (Olur römork lastiği tamiri), atv lastik tamiri (Olur transit lastiği tamiri) gibi hizmetleri de vermekteyiz. Alanında yetkin Olur mobil lastikçi ustalarımızla, müşterilerimizin bütün lastik tamirat işlemlerine yardımcı oluyoruz.

Olur lastikçi olarak, verdiğimiz hizmetlerin yanında müşterilerimizin akıllarına gelen "oto lastikçi", "Olur oto lastikçi", "oto lastik tamiri", " Olur oto lastik tamiri", "açık lastikçi", " Olur açık lastikçi", "gece açık lastikçi", " Olur gece açık lastikçi","24 saat açık lastikçi", " Olur 24 saat açık lastikçi", "acil lastikçi", " Olur acil lastikçi", "mobil lastikçi", " Olur mobil lastikçi", "nöbetçi lastikçi", " Olur nöbetçi lastikçi", "gece nöbetçi lastikçi", " Olur gece nöbetçi lastikçi", "en yakın lastikçi", " Olur en yakın lastikçi", "yerinde lastik tamiri", " Olur yerinde lastik tamiri", "gezici lastik tamiri", " Olur gezici lastik tamiri" gibi akıllarına gelen tüm soruların cevabı yoldalastiktamiri.com adresinde rahatlıkla bulabilmektedirler.

 

Olur Lastikçi Olarak Diğer Hizmetlerimiz

Yolda lastik tamiri ekibi olarak Olur lastikçi hizmetinden farklı olarak müşterilemizin ihtiyaç duyması halinde akü değişimi veya akü takviyesi hizmetleri de vermekteyiz. Lastik problemlerine ek olarak çok sık karşılaşılan sorunlardan biri de akünün bitmesidir. Yanında gerekli alet ve teçhizatı olmayan hatta akü takviyesi yapacağı herhangi bir araç bulamayan müşterilerimize bulundukları her konumda akü tedariği veya takviyesi hizmeti vermekteyiz. Müşterilerimizin marka tercihi de göz önünde bulundurularak yeni akü tedarik edilmektedir.

Olur lastik tamir hizmeti olarak her ne kadar elimizden geleni yapsak da "bijon kesmesi" veya "aksa kırılması" gibi lastikçi ustalarının müdahale kabiliyetlerinin dışına çıkan bazı durumlarda, müşterilerimizin tercihlerini göz önünde bulundurarak  Olur oto kurtarıcı hizmeti de vermekteyiz. En büyük önceliğimiz müşteri memnuyeti ve müşterimizi yolda bırakmamak olduğu için tüm önlemleri almaktayız. Müşterimize Olur çekici-kurtarıcı hizmeti sağlarken, hesaplılığa ve yetkili servis tercihine dikkat etmekteyiz.

 

En Yakın Lastikçi İçin Bize Ulaşın

Yolda Lastik Tamiri olarak, Türkiye'nin neresinde olursanız olun yolda kalma sebebiniz ne olursa olsun yoldalastiktamiri.com hesabından gönül rahatlığıyla bizlere ulaşabilirsiniz. Kimseyi yolda bırakmama düşüncesiyle hareket ederek en büyük amacımız verdiğimiz hizmetlerle müşterilerimizi memnun etmektir.

tags : Olur Lastikçi, Olur Açık LastikçiOlur Lastik Tamiri, Olur En Yakın LastikçiOlur Lastik Tamir Hizmeti, Olur Gece Açık Lastikçi, Olur 7/24 Açık Lastikçi, Olur Mobil Lastikçi 


Yolda Lastik Tamir; 2019 yılında hizmete girmiş olan yolda lastik tamiri hizmeti müşterilerimize tam donanımlı profesyonel lastikçi hizmeti sunan bir platformdur.
Yolda lastiğiniz patladığında bir telefonla lastikçiniz hemen yanınızda.
Pazartesi – Cuma
7 / 24
Cumartesi
7 / 24
Pazar
7 / 24