"YOLDA LASTİK TAMİRİ" DERDİNİ ARTIK BÜYÜTMENİZE GEREK YOK!

'Yolda lastik tamiri' derdini aslında yaşayanlar bilir. Hele uzun yola çıktıysanız ve hiç beklemediğiniz an da lastiğiniz patladıysa bu büyük bir sorun haline gelir. Hiç bilmediğiniz bir yerde bir kasaba da lastiğiniz patladığı zaman ben yapacağım derdine düşersiniz. İşte biz de tam bu anlarda sizlerin yardımına koşuyoruz. Patlayan ya da deforme olan lastiğinizin yerine yeni bir lastik takarak yola güvenli bir şekilde devam etmenizi sağlıyoruz. Bu sayede sizler lastik değiştirme işlemiyle uğraşıp yol yorgunluğunuzun üstüne yorgunluk katmayacak hem de profesyonel tamircilerimiz sayesinde işleminiz daha kısa bir süre de gerçekleşecektir.

 

 

YOLDA LASTİK TAMİRİ İLE YOLCULUĞUNUZ GÜVENLİ BİR ŞEKİLDE GERÇEKLEŞSİN

Lastiğiniz patladığı zaman ya da deformeye uğradığı zaman yol keyfiniz tehlikeli bir hale dönüşmektedir. Sizin ve arabada bulunan insanların güvenliği kadar yolda bulunan diğer araçlarında güvenliği tehlikeli bir hale dönüşmektedir. Böyle bir durum olduğunuz da bizimle iletişime geçmeniz gerekmektedir. Aksi takdir de yolda lastik tamiri işini bilmeyen biri yaptığı zaman tehlike geçmemektedir. Lastiğin arabaya iyi bir şekilde oturtturulması gerekmektedir. Bizler de profesyonel tamircilerimiz ile sizlere güvenli bir yol keyfi sağlıyoruz. Bir an önce gideceğiniz yere varmanız için lastik tamir işini hızlı bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Bu sayede zaman kaybetmeden gideceğiniz yere ulaşır yolculuğunuzu güvenli bir şekilde bitirebilirsiniz.

 

 

YOLDA LASTİK TAMİRİ UZUN SÜRÜYOR MU?

Yolda lastik tamiri tahmin ettiğiniz zaman diliminden daha kısa bir şekilde halledilmektedir. Deneyimli ve tecrübeli kadrolarımız ile işiniz bir çırpıda bitmektedir. Daha önce hiç lastik tamiri ile uğraşmamış bir insansanız ya da bu işte yeni olan birisini çağırdıysanız işleminiz daha uzun bir zaman da gerçekleşebilir. Bu da gideceğiniz yere yetişememekte ya da daha geç bir vakitte gitmenize sebep olmaktadır. Böyle bir durumda bizlere ulaşarak daha kısa süre de yolda lastik tamiri işlemini gerçekleştirebiliriz. Unutmayın yolculuğunuzdan daha önemli olan şey güvenliğinizdir. Lütfen daha detaylı bilgi ve sorularınız için bizimle iletişime geçebilir yolculuğunuzu güvenli bir şekilde sonlandırabilirsiniz.

0541 772 47 77