MOBİL LASTİKÇİ NEDİR?

Mobil lastikçi lastiğiniz de herhangi bir sorun olduğu zaman konumunuza göre lastik getiren bir hizmettir. Bu hizmet sayesinde lastiğinizde oluşan problemleri bir an önce profesyonel tamircilerle halledebilirsiniz. Yolda kalmanız halinde mobil lastikçiye ulaşabilir sorununuzu çözmesi için yardım alabilirsiniz. Ayrıca yolda kalmasanız bile sanayi bölgesine girmek istemiyorsanız mobil lastikçiden faydalanabilirsiniz. Öncelikle kadın sürücülerin en çok tercih ettiği bu yöntem ile sanayide sıra beklemek zorunda kalmadan hemen işlemlerini halledebilmektedir. Günümüzde çok popüler olan bu uygulama sayesinde birçok insan mağdur olmadan işlemlerini gerçekleştirmiştir. Çoğu insanın vazgeçilmesi olan bu uygulama ile lastik dertlerinize son verebilir işlemlerinizi hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

 

MOBİL LASTİKÇİ 7/24 ÇALIŞIR MI?

Lastiğinizin başına her an bir şey gelebilir. Gecenin bir yarısı uzun yoldaysanız ve hiç bilmediğiniz bir yolun ortasında kaldıysanız mobil lastikçi sizlerin hizmetine koşmaktadır. Mobil lastikçi sayesinde size en yakın lastikçi bulunduğunuz konuma gelir. Ve ardından lastiğinizde delinme varsa yeni bir lastik takar. Veya lastiğinizde düzeltilebilecek bir durum varsa sorunu çözerek sizlerin yola emniyetli bir şekilde devam etmesini sağlar. Gayet hızlı bir şekilde gerçekleşen bu onarım ve yeniden lastik takılma işlemi için vakit kaybetmeden yola devam edebilirsiniz. Ayrıca kadın sürücüler işe gitmeden önce lastiğinde bir sorun oluştuğunu gördüler ise sanayiye girip sıra beklemek ile uğraşmayıp lastiklerini tamir ettirebilirler.

 

 

MOBİL LASTİKÇİ GÜNÜMÜZDE POPÜLER OLAN BİR UYGULAMADIR

Mobil lastikçi günümüz koşullarında gerekli bir hale gelmektedir. Çoğu kadın sürücü sanayi bölgesine girmek istememektedir. Bu sebepten dolayı lastik işlerini bazen bir süre ertelemek zorunda kalmaktadır. Bu da onların can ve mal kaybını tehlikeye sokmaktadır. Birçok kadında bu sebeplerden dolayı mobil lastikçi uygulamasını tercih etmektedir. Nerede olursanız olun mobil lastikçi sizlerin hizmetine koşup işlerinizi halletmektedir. Aynı zamanda yola kalma durumlarında akla gelen ilk şeydir mobil lastikçi. Lastiğiniz de oluşan sorunu halledip yola güvenli bir şekilde çıkmanızı sağlamaktadır. Bizler de sizler için yola emniyetli bir şekilde çıkmanız için mobil lastikçi hizmetini sunmaktayız.

Lütfen daha detaylı bilgi ve sorularınız için bizimle iletişime geçiniz.