Kuzey Marmara Otoyol Lastikçi

 

Kuzey Marmara Otoban Lastikçi, sizlere mobil lastik yol yardım hizmeti verir. Yolda kaldığınızda en yakın otoban lastikçi hemen yanınızda. Kuzey Marmara Otoyolu ( Otoyol 7 ) İzmit tarafından başlayıp Silivri'ye kadar uzanmaktadır. Özellikle sanayi bölgesi olan Marmara Bölgesi için kara yolu taşımacılığında büyük bir kolaylık sağlamaktadır. Kesintisiz olarak İstanbul Boğazı'ndan Yavuz Sultan Selim Köprüsü aracılıpla direkt geçiş sağlamaktadır.

 

Büyük bir sanayi bölgesi olğu için büyük araçlarla ticari taşımacılıklar eski Ankara-İstanbul Otobanında yoğunluk oluşturmaktaydı. Tır, kamyon , tanker, şehirler arası otobüs gibi bütün araçlar özellikle İstanbul'a geçişti Kuzey Marmara Otoyolunu kullanarak Yavuz Sultan Selim Köprüsü'nden geçmektedir. Dolayısıyla şehir trafiğini çok rahatlatmaktadır. Her ne kadar İstanbul'a ulaşımda ve eski otobanda trafik rahatlamış olsa da yeni yapılan Kuzey Marmara Otoyolu'nda yolda kalan vatandaşlar için şartlar biraz zorlaşmaktadır.

 

Eski Ankara - İstanbul Otobanına oranla şehir merkezlerinden çok uzakta olduğu için, Kuzey Marmara Otoyolu'nda yolda kalanlar heryere ulaşmaya çalışmaktadır. Daha önce nadir yaşanılan tecrübeler olduğu için en yakın otoban lastikçisini bulmak da zor olmaktadır. Akyazı ,Sakarya, Kartepe, İzmit, Körfez, Diovası, Gebze, Sancaktepe 'den 3. Köprü, oradan da Silivri'ye kadar tüm otoban lastikçi arayışında yoldalastiktamiri sizlere en yakın lastikçiyi bulup yönlendirmektedir.

 

kuzey marmara otoyol lastikçi, kuzey marmara otoban lastikçi, kuzey marmara mobil lastik yol yardım