EN YAKIN LASTİKÇİ BULMANIZ GEREKİYORSA HANGİ ADIMLARI İZLEMENİZ GEREKMEKTEDİR?

    En yakın lastikçi bulmak bazen çok zor olabilmektedir.

Uzun yola çıktıysanız ve hiç bilmediğiniz bir yerde lastiğiniz de sorun oluştuysa endişeye kapılabilirsiniz. Bu gibi durumlarda en yakın lastikçiyi bulmanız gerekmektedir. En yakın lastikçi sizlere hemen ulaşabilmektedir. Aksi takdir de gideceğiniz yere geç kalabilir ya da vaktinden geç bir şekilde oraya ulaşabilirsiniz. Bu gibi durumlarda bizler sizlere yoldalastiktamiri.com ailesi olarak en yakın lastikçiyi bulup gönderiyoruz. Ya da lastikçi size çok yakınsa lastiğinizde de büyük bir sorun yoksa sizleri oraya yönlendirmekteyiz. Bu sayede işleriniz daha hızlı bir şekilde gerçekleşecektir. Gideceğiniz yere daha hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

EN YAKIN LASTİKÇİ NE GİBİ HİZMETLER VERMEKTEDİR?

Lastiğiniz sürekli kullanıma bağlı olarak ve engebeli yollara bağlı olarak aşınmaktadır. Bu aşınma işlemini kısa yolculuklarında bazen fark edemeyebilirsiniz. Daha uzun bir yolculuğa çıkmadan önce kontrol ettiğiniz zaman lastiklerinizin artık emniyetli olmadığını görürsünüz. Ya da yolcuğunuz sırasında yolda olan herhangi bir keskin cisim ile lastiğiniz patlayabilmektedir. Bu gibi durumlarda oluşan lastik tamiri ve lastik değiştirme işini yaptırmanız gerekmektedir. En yakın lastikçi de sizlerin lastiğinizi onarmaktadır. Lastiğiniz yerine oturmadıysa ve güvenliğinizi tehlikeli bir hale sokuyorsa en yakın lastikçiyi çağırıp lastiği arabaya tam oturtturmasını sağlayabilirsiniz. En yakın lastikçi acil durumlarda yanınıza gelebilir ya da siz onun yanınıza gidip işlemlerinizi yaptırabilirsiniz.

EN YAKIN LASTİKÇİ İŞLEMLERİ UZUN SÜRER Mİ?

Aslında yolda kaldığımız zaman aklımıza ilk gelen sorulardan biridir. Uzun sürmesi gideceğimiz yere varmamızı geciktirebilir. Hele bir de en yakın lastikçiyi bulamadıysanız işiniz daha uzun sürmektedir. En yakın lastikçi kısmını bizler sizin için çok hızlı bir şekilde hallediyoruz. Bu sayede bulduğumuz lastikçi lastiğiniz de yapılacak olan işlemi bir an önce gerçekleştiriyor. Bu sayede vakit kaybetmeden yola devam etmenizi sağlıyoruz. Eğer bu onarım ya da değiştirme işlemini sizler yaparsanız daha uzun sürmektedir. Bunun nedeni ise lastik değiştirme işine alışık olmadığınızdandır. Sizlere yönlendirdiğimiz lastikçiler işlerinde profesyonel ve uzman oldukları için lastik sorunlarınızı sizin beklediğinizden çok daha kısa bir şekilde halletmektedir.