Ankara yolda lastik tamiri kısmına gelmeden önce yolda kalmanıza karşın yapılması gerekenleri anlatmamız gerekmektedir. Daha önce hiç böyle bir durumla karşı karşıya kalmadıysanız endişelenmeniz çok normaldir. Ya da uzun bir yolculuğa çıktıysanız ve Ankara’daysanız ne yapacağınızı bilemeyebilirsiniz. Öncelikle bu durumu sakin bir şekilde karşılamanızı öneririz. Daha sonra arabanızı güvenli bir noktaya çekmeniz gerekir. Eğer geceyse yani hava karanlıksa arabanın arkasına diğer araçların göreceği bir noktaya reflektör koymalısınız. Bu işlemi de yaptıktan sonra lastiğiniz de ki sorunun ne olduğunu anlamanız gerekmektedir. Daha sonra bizlerle iletişime geçerek sizlere en yakın lastikçiyi çağırmamızı isteyebilirsiniz. En yakın lastikçiyi beklerken lütfen güvende olup olmadığınızı da kontrol ediniz.

ANKARA YOLDA LASTİK TAMİRİ UZUN SÜRER Mİ?

Yolda kaldıysanız ve gideceğiniz yer için acele etmeniz gerekiyorsa endişeye kapılmayınız. Evet, vakit önemlidir lakin sizin güvenliğiniz ve emniyetiniz daha önemlidir. Bizler sizlere en yakın lastik tamircisini çağırdıktan sonra yapılacak olan işlem çok kısa bir süre içerisinde gerçekleşir.  Eğer lastiğinizin kullanım ömrü bittiyse lastik çıkartılıp yeni lastik takılır. Ya da lastiğiniz de çok büyük bir sorun yoksa kullanmakta olduğunuz lastik tamir edilir. Eğer lastik tam oturmamışsa yerine uygun bir şekilde oturtturulur. Bu işlemler işlemin büyüklüğüne göre vakti uzayabilir ya da kısalabilir. İşleminiz bittikten sonra yola güvenli bir şekilde devam edebilirsiniz.

ANKARA YOLDA LASTİK TAMİRİ FİYATLARI

Ankara gibi büyük bir şehirde trafikte kaldığınız zaman büyük bir sorunmuş gibi karşılarsınız. Ya da Ankara’ da yaşıyorsanız evinizin önünde lastiğiniz de sorun olduğunu fark ettiyseniz ben ne yapacağım gibi düşünebilirsiniz. Bu gibi durumlarda aklına gelen şeylerden birisi de cebinizden çıkacak olan para miktarıdır. Aslında buradan sizlere bir fiyat söylemek ya da fiyat aralığı söylemek pek doğru olmamaktadır. İşlemin türüne göre fiyatlar değişmektedir.

    Bu sebepten dolayı tamirciyi size yönlendirdikten sonra fiyat belirlenir.

Yollamış olduğumuz lastikçinin sizin lastiğinize göre en uygun fiyatı vereceğine emin olunuz. Lütfen Ankara’da yolda kalırsanız hemen bizimle iletişime geçiniz.