ACİL LASTİKÇİ NEDİR?

Acil lastikçi lastiğiniz de oluşan herhangi bir delinme ya da aşırı aşınma, yıpranma durumunda sizlere yardım eden işletmedir. Yolda kaldığınız zaman ya da yola çıkmadan önce lastiğinizi kontrol ettiğiniz de herhangi bir sorun varsa acilen bir lastikçiye ulaşmanız gerekmektedir. Eğer ulaşmazsanız lastik değiştirme ya da lastik tamiri işini umursamazsanız can ve mal kaybını uğrayabilirsiniz. Biz de sizler bu gibi durumlarda mağdur olmamanız için lastiğinizde oluşan problemi düzeltiyoruz ya da yeni bir lastik takıp yola emniyetli bir şekilde devam etmenizi sağlıyoruz. Bu gibi durumlarda sizlere deneyimli ve işinde tecrübeli olan takım arkadaşlarımızı sizlerin yanınıza gönderiyoruz. Bu sayede işleminiz kısa bir süre içerisinde gerçekleşiyor.

ACİL LASTİKÇİ NE GİBİ İŞLEMLER YAPMAKTADIR?

Acil lastikçi lastiğiniz de oluşan bütün sorunlarla ilgilenmektedir. Lastiğiniz hava kaçırıyorsa lastiğinizi şişirmektedir. Ya da lastiğinizde oluşan bir delik varsa ve bu tamir ile düzelmiyorsa yeni lastik takmaktadır. Ayrıca sürekli kullanımlarda oluşan deformasyonları tamir etmektedir. Lastiğiniz arabaya tam oturmadıysa ve ikaz lambasını yakıyorsa acil lastikçi gelip lastiğin arabaya tam oturmasını da sağlamaktadır. Gayet hızlı bir şekilde gerçekleşen bu işlemlerden sonra kaldığınız yerden yola devam edebilirsiniz. Ayrıca bu işlemleri bilmeyen bir insan yaparsa lastiğiniz ve arabanıza zarar verebilmektedir. Güvenliğiniz de riske girer. Bu yüzden bu işi profesyonel lastik tamiri hizmeti veren kişilerin yapması çok daha doğrudur.

ACİL LASTİKÇİ HER SAAT ÇALIŞIYOR MU?

Yolda kalmanın ya da lastiğinizin patlamasının herhangi bir zaman dilimi yoktur. Bazen en güzel yollarda bile yola bir çivi düşmesi ile birlikte lastiğiniz delinebilmektedir. Ya da lastiğinizin aşındığını fark etmeyip yola çıktığınız da lastiğiniz yolda arızalar çıkarabilmektedir. Bu olağan dışı durumlarda bizler sizlere 7/24 hizmet vermekteyiz. Can ve mal kaybının önemini bilmekteyiz. Yola güvenli bir şekilde çıkmanızı ya da yola keyifli bir şekilde çıkmanız için acil bir şekilde bulunduğunuz yere erişmekteyiz. Gecenin saat kaçı olursa olsun bizleri arayarak bizlerden yardım alabilirsiniz.

    Güvenliğiniz bizler için çok önemlidir.

Lütfen daha fazla sorularınız için ve bilgi edinmek için bizimle iletişime geçiniz.