Açık lastikçi bulmak öncelerde çok zor bir işlemdi. Günümüz teknolojisi ile gelişen bu sistem ile açık lastikçi bulmak artık hiçte zor değil. Yolda kaldığınız zamanlarda üstelik saatte geçse açık lastik bulmak konusunda endişe duymanıza artık gerek yok. Yoldalastiktamiri.com olarak bizlerle iletişime geçerek size en yakın konumda bulunan açık lastikçiyi sizlere yönlendirmekteyiz. Ayrıca sabahları işinize giderken erken saatlerde lastiğiniz de bir sorun oluştuysa bulunduğunuz yere yine aynı şekilde açık bir lastikçiyi sevk ederiz. Bu sayede güne sorunsuz bir şekilde başlarsınız. Eğer sizler de böyle bir durum ile karşı karşıyaysanız ve açık lastikçi arıyorsanız bizlerden yardım alabilirsiniz.

AÇIK LASTİKÇİ İLE LASTİĞİNİZ DE OLUŞAN PROBLEMLERE SON VEREBİLİRSİNİZ

Açık lastikçi ile lastiğiniz de oluşan bütün sorunlara veda etmeye hazır olun. Lastiğinizde fazla sürtünmeye bağlı oluşan deformasyonlar yolcuğunuz sırasında emniyet oluşturmamaktadır. Ya da lastiğinize bir çivinin veya yolun engebeli olması yüzünden patlaması sizleri can ve mal kaybına sokmaktadır. Bu gibi durumlar da acilen açık bir lastikçi bulmanız gerekmektedir. Aksi takdir de olası kazalara yol açabilirsiniz. Bu gibi durumları önlemek amacıyla açık lastikçi sizlerin yanına gerek lastiğinizde oluşan sorunları halleder veya yeni bir lastik takar. Bu sayede yola emniyetli ve güvenli bir şekilde devam edersiniz. Kısacası açık lastikçi lastikte oluşan bütün sorunlarınız ile ilgilenmektedir.

AÇIK LASTİKÇİ SİZLERE GÜVENLİ BİR YOL VAAT EDER

Açık lastikçi lastiklerinizde oluşan sorunları giderdiği için yolda oluşabilecek tüm kazaları minimum seviyeye indirmektedir. Lastiğinizin havasının inmesi kontrol kabiliyetinizin azalmasına ya da ani fren durumlarında frenin direk işlememesine sebep olmaktadır. Ya da lastiğin arabaya tam oturmaması ani bir frende lastiğin yerinden fırlamasına sebep olabilir. Bunlar benim başıma gelmez demeden önce lastiklerinizi kontrol etmeniz gerekmektedir. Eğer lastiğiniz de herhangi bir problem varsa açık lastikçi bulup lastiğinizi düzelttirmeniz gerekmektedir. Bizlerde sizlerin güvenli bir yol keyfi yaşaması için bu hizmeti vermekteyiz.

    Güvenli yol herkesin hakkıdır.

Lütfen daha detaylı bilgi ve sorularınız için bizimle iletişime geçiniz.